Ana sayfa ÜrünlerAI Yedek Parçalar

Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça

Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça

    • Readjustment Plate AI Spare Parts For RHS2B Machine X01L1204701 X01L1204601
    • Readjustment Plate AI Spare Parts For RHS2B Machine X01L1204701 X01L1204601
    • Readjustment Plate AI Spare Parts For RHS2B Machine X01L1204701 X01L1204601
    • Readjustment Plate AI Spare Parts For RHS2B Machine X01L1204701 X01L1204601
  • Readjustment Plate AI Spare Parts For RHS2B Machine X01L1204701 X01L1204601

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Panasonic
    Sertifika: ISO
    Model numarası: X01L1204601 / X01L1204701

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Teslim süresi: 3gün içinde
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 100000pcs
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bölüm adı: Ayar Plakası Parça numarası: X01L1204601 / X01L1204701
    makine modeli: RHS2B Makinesi Marka: Panasonic
    Köken: Çin Renk: siyah

    RHS2B Makinesi için X01L1204701 / X01L1204601 Ayarlama Plakası AI Parçaları

    Detay bilgileri:

    1, Parça Adı: Ayarlama Plakası

    2, Parça Numarası: X01L1204601 / X01L1204701

    3, Makine: RHS2B Makinesi

    4, Durum: Yeni

    5, Menşei: Çin

    1 JV ŞAFT 0551038
    2 JV PUSHER (L) 0552002
    3 JV SLIDER (L) 0552003
    4 JV PUSHER (R) 0552008
    5 JV SLIDER (R) 0552009
    6 JV KESİCİ 0552020
    7 JV KESME 0552020G
    8 JV KESİCİ 0552021
    9 JV REHBERİ 0552022
    10 JV PIN 0552027
    11 JV PIN 0552028
    12 JV SLIDE CAM 0552037
    13 JV SLIDE CAM 0552038
    14 JV BENDING DIE 0552043
    15 JV ROLLER 0553001
    16 JV PIN 0553002
    17 JV PIN 0553005
    18 JV PIN 0554004
    19 JV CLINCH BASE 0554006
    20 JV CLINCH BASE 0554006G
    21 JV CLINCH BASE 0554006-1
    22 JV SUB CLINCH BASE 0554007
    23 JV SUB CLINCH BASE 0554007G
    24 JV KESICI & KLINCH 0554009
    25 JV KESICI & KLINCH 0554009G
    26 JV KESICI & KLINCH 0554009-1
    27 JV KESICI & KLINCH 0554009-1G
    28 JV LINK 0554015
    29 JV ROLLER PIN 0554022
    30 JV KESİCİ 0554231
    31 JV KESİCİ 0554231G
    32 JV TURN BUCELE 0555012
    33 JV LEVER 0555028
    34 JV BLOK 0563026
    35 JV BUSHING 0563059
    36 JV REHBERİ 0564032
    37 JV PLATE 0564056
    38 JV SİLİNDİR 0564057
    39 JV PISTON 0564058
    40 JV PLATE 0564059
    41 JV PIN 0565004
    42 JV PLATE 0565019
    43 JV ADIM MOTOR 0565023
    44 JV SLIDER 0565046
    45 JV PIN 1316106
    46 JV ROLLER 1316107
    47 JV ROLLER 1316108
    48 JV ROLLER 1302021
    49 JV SPACER 1302022
    50 JV ROLLER 1302025
    51 JV COLLAR 1302061
    52 JV ŞAFT 1328022
    53 JV RULMAN XLCMR104
    1 JVK PIN 1010244015
    2 JVK KESİCİ VE KLİNO 1010554231
    3 JVK KESİCİ VE KLİNO 1010554231W
    4 JVK SCARP HOLDER-L 1010565113
    5 JVK SCARP HOLDER-R 1010565114
    6 AVK2 PIN 1017951050
    7 AVB RACK 1011332004
    8 JVK SPRING 1017954015
    9 AVK2 PIN 1017951050
    10 JVK KESME 1020122021G
    11 JVK CUTTER 1020122021
    12 JVK KESME 1020122022G
    13 JVK CUTTER 1020122022
    14 JVK NOZZLE SET 1020175011
    15 JVK NOZZLE SET 1020179500
    16 JVK LEVER (R) 102030401601
    17 JVK LEVER (L) 102030403402
    18 JVK CLINCH BASE 1020308003-1
    19 JVK CLINCH BASE 1020308003
    20 JVK CLINCH BASE 1020308003G
    21 JVK SUB CLINCH BASE 1020308004
    22 JVK SUB CLINCH BASE 1020308004G
    23 JVK PIN 1020308011
    24 JVK LINK 1020308028
    25 JVK PIN 1020308036
    26 JVK CLINCH BASE 102030823002
    27 JVK CLINCH BASE 102030823002W
    28 JVK 102030805401G
    29 JVK 10203080555G
    30 JVK REHBERİ 1020310024
    31 JVK BOLT 1020310044
    32 JVK BENDING DIE 1020312004
    33 JVK BENDING DIE 1020312004G
    34 JVK PIN 1020312007
    35 JVK LEVER 102031200802
    36 JVK SPRING 102031200902
    37 JVK BENDING DIE 1020312011
    38 JVK BENDING DIE 1020312011G
    39 JVK SLIDER 1020312012
    40 JVK REHBER PLAKASI 1020312013
    41 JVK PUSHER (L) 1020312014
    42 JVK REHBER PLAKASI 1020312016
    43 JVK CUTTER 1020312018
    44 JVK CUTTER 1020312018G
    45 JVK CUTTER 1020312019
    46 JVK CUTTER 1020312019G
    47 JVK PUSHER (R) 1020312020
    48 JVK ROLLER 102031202202
    49 JVK PIN 1020312023
    50 JVK PIN 1020312024
    51 JVK SLIDER (L) 1020312025
    52 JVK GUIDE 102031203702
    53 JVK GUIDE 102031203802
    54 JVK SLIDER (L) 102031204302
    55 JVK SLIDER (R) 102031204402
    56 JVK SİLİNDİR PIN 102072009201
    57 AVK BAHAR 1020731014
    58 AVK BAHAR 1020731016
    59 AVK LEVER 1020731024
    60 AVK LEVER 1020731025
    61 AVK LEVER 1020731026
    62 AVK LEVER 1020731027
    63 AVK LEVER 1020731028
    64 AVK LEVER 1020731029
    65 AVK SPRING 1020731031
    66 JVK 103073301101
    67 JVK 103073301201
    68 AVK ÇERÇEVE 1046933015
    69 JVK BENDING DIE (2) 108351000301
    70 JVK CUTTER 102371106303
    71 JVK CUTTER 102371106403
    72 JVK PIN 1083520022
    73 JVK CUTTER 1020312231
    1 AJ SPACER 0104001
    2 AJ PLATE 0104004
    3 AJ STOPPER (180mm) 0104013
    4 AJ LEVER (220mm) 01040131
    5 AJ NUT 0104021
    6 AJ STOPPER (120mm) 1014022
    7 AJ BRAKETİ 0104023
    8 AJ LEVER 0104024
    9 AJ PIN 0104025
    10 AJ PIN 0105001
    11 AJ COUPLING 0105003
    12 AJ SPRING 0105004
    13 AJ SCRAP HOLDER 0105005
    14 AJ İZOLASYON YIKAMA 0105006
    15 AJ KAUÇUK TÜPÜ 0105009
    16 AJ ROLLER 0105011
    17 AJ RUBBER PIN 0105012
    18 AJ CUTTER & CLINCH 0105102
    19 AJ LEVER 0105105
    20 AJ CLINCH BASE 0105201
    21 AJ KESİCİ & KLİNÇ (10mm) 0105202
    22 AJ KESİCİ VE KLİNCİ (10mm) 0105202G
    23 AJ KESİCİ VE KLİNÇ (10mm) 0105202-1
    24 AJ KESICI & KLİNÇ (10mm) 0105202-1G
    25 AJ PLATE 0105203
    26 AJ LINER 0105204
    27 AJ LEVER (10mm) 0105205
    28 AJ LINER 0105214
    29 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221
    30 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221G
    31 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221-1
    32 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221-1G
    33 AJ CLINCH BASE 0105231
    34 AJ CLINCH BASE 0105231G
    35 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261
    36 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261G
    37 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261-1
    38 AJ KLINCH BASE (7.5mm) 0105261-1G
    39 AJ LEVER (7.5mm) 0105262
    40 AJ TÜP HOLDER 0105504
    41 AJ PIN 0109087
    42 AJ BLOCK 0110004
    43 AJ PIN 0112008
    44 AJ ROLLER 0112010
    45 AJ PIN 0112020
    46 AJ PULLEY 0112024
    47 AJ ROLLER-2 0112030
    48 AJ PIN 0112034
    49 AJ BRAKET 0112035
    50 AJ BOLT 0112040
    51 AJ 0112048
    52 AJ PUSHER 0112049
    53 AJ PLAKA ÇELİK 0112085
    54 AJ PLAKA ÇELİK 0112086
    55 AJ BOLT 0112088
    56 AJ BRAKET 0112104
    57 AJ PLATE 0112139
    58 AJ PIN 0213012
    59 AJ WHEEL 0213015
    60 AJ SPROCKET 0213021
    61 AJ PIN 0213025
    62 AJ COLLAR 0213036
    63 AJ TIE ROD 0217003
    64 AJ PIN 0217006
    65 AJ PIN 02170060
    66 AJ PIN 02170061
    67 AJ PIN 0217009
    68 AJ RACK 0217012
    69 AJ PIN 0217014
    70 AJ BUSHING 0217018
    71 AJ PIN 0217019
    72 AJ BUSH 0217021-1
    73 AJ SPRING 0217028
    74 AJ ROD 0217029
    75 AJ SPRING 0217102
    76 AJ LEVER 0217104
    77 AJ ROD 0217105
    78 AJ BUSHING 0221001
    79 AJ RACK 0217012
    80 AJ COLLAR 0221011
    81 AJ PIN 0233101
    82 AJ PIN 0234006
    83 AJ PIN 0234014
    84 AJ PIN 0244015
    85 AJ PLATE 0408003
    86 AJ PLATE 0408005
    87 AJ PIN 0408007
    88 AJ ROLLER 0408010
    89 AJ RULO PIN 0408012
    90 AJ BUSHING 0408013
    91 AJ PIN 0412024
    92 AJ UPPER ANVİL ÜNİTESİ 0415001
    93 AJ CUTTER-2 (R) (5mm) 04160041
    94 AJ CUTTER-2 (R) (5mm) 04160041G
    95 AJ CUTTER-2 (L) (5mm) 04160042
    96 AJ KESİCİ-2 (L) (5mm) 04160042G
    97 AJ PISTON (5mm) 0416008
    98 AJ BAHAR 5mm 0106010
    99 AJ PUSHER 5mm 0416012
    100 AJ PUSHER 5.5mm 0416012-2Y
    101 AJ INSERTION REHBERİ (5mm) 0416013
    102 AJ INSERIYON KILAVUZU (5.5mm) 0416013-2y
    103 AJ KESİCİ FRAMASI (5mm) 0416014
    104 AJ 0416016
    105 AJ SPRING 0416017
    106 AJ KESICI FREZE (5mm) 0416018
    107 AJ ROLLER 0416019
    108 AJ LEVER (5mm) 0416020

    İletişim bilgileri
    Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited

    İlgili kişi: Sandy

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    En iyi ürünleri
    Diğer ürünler
    .