SMT Yedek Parça Profesyonel Tedarikçi, Besleyici olarak, Meme, Filtre, Motor, Lazer, vb.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAI Yedek Parçalar

Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça

iyi kalite SMT Besleyici satış için
iyi kalite SMT Besleyici satış için
Birkaç Kez İşbirliği, Nice! Orijinal Parçalar, Hızlı Teslimat Ve İyi Hizmet!

—— Bay Cordlier Mathieu

Sandy Hasta, Daima Zamanında Bize Her Türlü Cevap Ver Makineler ve Parçalar Hakkında Problemler. Çok Profesyonel, Onlar İyi Ortak.

—— Bay Erica C Lagarry

İş gelişir! Ürünler Büyük Stoklar, Parçalar Otantik, Teslimat Hızlı, Fiyat Uygun!

—— Bayan Vicki

Ben sohbet şimdi

Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça

Çin Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça Tedarikçi
Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça Tedarikçi Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça Tedarikçi Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça Tedarikçi Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça Tedarikçi

Büyük resim :  Düzeltme Plakası AI RHS2B Makinesi X01L1204701 X01L1204601 Için Yedek Parça

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Panasonic
Sertifika: ISO
Model numarası: X01L1204601 / X01L1204701

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Teslim süresi: 3gün içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bölüm adı: Ayar Plakası Parça numarası: X01L1204601 / X01L1204701
makine modeli: RHS2B Makinesi Marka: Panasonic
Köken: Çin Renk: siyah

RHS2B Makinesi için X01L1204701 / X01L1204601 Ayarlama Plakası AI Parçaları

Detay bilgileri:

1, Parça Adı: Ayarlama Plakası

2, Parça Numarası: X01L1204601 / X01L1204701

3, Makine: RHS2B Makinesi

4, Durum: Yeni

5, Menşei: Çin

1 JV ŞAFT 0551038
2 JV PUSHER (L) 0552002
3 JV SLIDER (L) 0552003
4 JV PUSHER (R) 0552008
5 JV SLIDER (R) 0552009
6 JV KESİCİ 0552020
7 JV KESME 0552020G
8 JV KESİCİ 0552021
9 JV REHBERİ 0552022
10 JV PIN 0552027
11 JV PIN 0552028
12 JV SLIDE CAM 0552037
13 JV SLIDE CAM 0552038
14 JV BENDING DIE 0552043
15 JV ROLLER 0553001
16 JV PIN 0553002
17 JV PIN 0553005
18 JV PIN 0554004
19 JV CLINCH BASE 0554006
20 JV CLINCH BASE 0554006G
21 JV CLINCH BASE 0554006-1
22 JV SUB CLINCH BASE 0554007
23 JV SUB CLINCH BASE 0554007G
24 JV KESICI & KLINCH 0554009
25 JV KESICI & KLINCH 0554009G
26 JV KESICI & KLINCH 0554009-1
27 JV KESICI & KLINCH 0554009-1G
28 JV LINK 0554015
29 JV ROLLER PIN 0554022
30 JV KESİCİ 0554231
31 JV KESİCİ 0554231G
32 JV TURN BUCELE 0555012
33 JV LEVER 0555028
34 JV BLOK 0563026
35 JV BUSHING 0563059
36 JV REHBERİ 0564032
37 JV PLATE 0564056
38 JV SİLİNDİR 0564057
39 JV PISTON 0564058
40 JV PLATE 0564059
41 JV PIN 0565004
42 JV PLATE 0565019
43 JV ADIM MOTOR 0565023
44 JV SLIDER 0565046
45 JV PIN 1316106
46 JV ROLLER 1316107
47 JV ROLLER 1316108
48 JV ROLLER 1302021
49 JV SPACER 1302022
50 JV ROLLER 1302025
51 JV COLLAR 1302061
52 JV ŞAFT 1328022
53 JV RULMAN XLCMR104
1 JVK PIN 1010244015
2 JVK KESİCİ VE KLİNO 1010554231
3 JVK KESİCİ VE KLİNO 1010554231W
4 JVK SCARP HOLDER-L 1010565113
5 JVK SCARP HOLDER-R 1010565114
6 AVK2 PIN 1017951050
7 AVB RACK 1011332004
8 JVK SPRING 1017954015
9 AVK2 PIN 1017951050
10 JVK KESME 1020122021G
11 JVK CUTTER 1020122021
12 JVK KESME 1020122022G
13 JVK CUTTER 1020122022
14 JVK NOZZLE SET 1020175011
15 JVK NOZZLE SET 1020179500
16 JVK LEVER (R) 102030401601
17 JVK LEVER (L) 102030403402
18 JVK CLINCH BASE 1020308003-1
19 JVK CLINCH BASE 1020308003
20 JVK CLINCH BASE 1020308003G
21 JVK SUB CLINCH BASE 1020308004
22 JVK SUB CLINCH BASE 1020308004G
23 JVK PIN 1020308011
24 JVK LINK 1020308028
25 JVK PIN 1020308036
26 JVK CLINCH BASE 102030823002
27 JVK CLINCH BASE 102030823002W
28 JVK 102030805401G
29 JVK 10203080555G
30 JVK REHBERİ 1020310024
31 JVK BOLT 1020310044
32 JVK BENDING DIE 1020312004
33 JVK BENDING DIE 1020312004G
34 JVK PIN 1020312007
35 JVK LEVER 102031200802
36 JVK SPRING 102031200902
37 JVK BENDING DIE 1020312011
38 JVK BENDING DIE 1020312011G
39 JVK SLIDER 1020312012
40 JVK REHBER PLAKASI 1020312013
41 JVK PUSHER (L) 1020312014
42 JVK REHBER PLAKASI 1020312016
43 JVK CUTTER 1020312018
44 JVK CUTTER 1020312018G
45 JVK CUTTER 1020312019
46 JVK CUTTER 1020312019G
47 JVK PUSHER (R) 1020312020
48 JVK ROLLER 102031202202
49 JVK PIN 1020312023
50 JVK PIN 1020312024
51 JVK SLIDER (L) 1020312025
52 JVK GUIDE 102031203702
53 JVK GUIDE 102031203802
54 JVK SLIDER (L) 102031204302
55 JVK SLIDER (R) 102031204402
56 JVK SİLİNDİR PIN 102072009201
57 AVK BAHAR 1020731014
58 AVK BAHAR 1020731016
59 AVK LEVER 1020731024
60 AVK LEVER 1020731025
61 AVK LEVER 1020731026
62 AVK LEVER 1020731027
63 AVK LEVER 1020731028
64 AVK LEVER 1020731029
65 AVK SPRING 1020731031
66 JVK 103073301101
67 JVK 103073301201
68 AVK ÇERÇEVE 1046933015
69 JVK BENDING DIE (2) 108351000301
70 JVK CUTTER 102371106303
71 JVK CUTTER 102371106403
72 JVK PIN 1083520022
73 JVK CUTTER 1020312231
1 AJ SPACER 0104001
2 AJ PLATE 0104004
3 AJ STOPPER (180mm) 0104013
4 AJ LEVER (220mm) 01040131
5 AJ NUT 0104021
6 AJ STOPPER (120mm) 1014022
7 AJ BRAKETİ 0104023
8 AJ LEVER 0104024
9 AJ PIN 0104025
10 AJ PIN 0105001
11 AJ COUPLING 0105003
12 AJ SPRING 0105004
13 AJ SCRAP HOLDER 0105005
14 AJ İZOLASYON YIKAMA 0105006
15 AJ KAUÇUK TÜPÜ 0105009
16 AJ ROLLER 0105011
17 AJ RUBBER PIN 0105012
18 AJ CUTTER & CLINCH 0105102
19 AJ LEVER 0105105
20 AJ CLINCH BASE 0105201
21 AJ KESİCİ & KLİNÇ (10mm) 0105202
22 AJ KESİCİ VE KLİNCİ (10mm) 0105202G
23 AJ KESİCİ VE KLİNÇ (10mm) 0105202-1
24 AJ KESICI & KLİNÇ (10mm) 0105202-1G
25 AJ PLATE 0105203
26 AJ LINER 0105204
27 AJ LEVER (10mm) 0105205
28 AJ LINER 0105214
29 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221
30 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221G
31 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221-1
32 AJ CLINCH BASE (10mm) 0105221-1G
33 AJ CLINCH BASE 0105231
34 AJ CLINCH BASE 0105231G
35 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261
36 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261G
37 AJ CLINCH BASE (7.5mm) 0105261-1
38 AJ KLINCH BASE (7.5mm) 0105261-1G
39 AJ LEVER (7.5mm) 0105262
40 AJ TÜP HOLDER 0105504
41 AJ PIN 0109087
42 AJ BLOCK 0110004
43 AJ PIN 0112008
44 AJ ROLLER 0112010
45 AJ PIN 0112020
46 AJ PULLEY 0112024
47 AJ ROLLER-2 0112030
48 AJ PIN 0112034
49 AJ BRAKET 0112035
50 AJ BOLT 0112040
51 AJ 0112048
52 AJ PUSHER 0112049
53 AJ PLAKA ÇELİK 0112085
54 AJ PLAKA ÇELİK 0112086
55 AJ BOLT 0112088
56 AJ BRAKET 0112104
57 AJ PLATE 0112139
58 AJ PIN 0213012
59 AJ WHEEL 0213015
60 AJ SPROCKET 0213021
61 AJ PIN 0213025
62 AJ COLLAR 0213036
63 AJ TIE ROD 0217003
64 AJ PIN 0217006
65 AJ PIN 02170060
66 AJ PIN 02170061
67 AJ PIN 0217009
68 AJ RACK 0217012
69 AJ PIN 0217014
70 AJ BUSHING 0217018
71 AJ PIN 0217019
72 AJ BUSH 0217021-1
73 AJ SPRING 0217028
74 AJ ROD 0217029
75 AJ SPRING 0217102
76 AJ LEVER 0217104
77 AJ ROD 0217105
78 AJ BUSHING 0221001
79 AJ RACK 0217012
80 AJ COLLAR 0221011
81 AJ PIN 0233101
82 AJ PIN 0234006
83 AJ PIN 0234014
84 AJ PIN 0244015
85 AJ PLATE 0408003
86 AJ PLATE 0408005
87 AJ PIN 0408007
88 AJ ROLLER 0408010
89 AJ RULO PIN 0408012
90 AJ BUSHING 0408013
91 AJ PIN 0412024
92 AJ UPPER ANVİL ÜNİTESİ 0415001
93 AJ CUTTER-2 (R) (5mm) 04160041
94 AJ CUTTER-2 (R) (5mm) 04160041G
95 AJ CUTTER-2 (L) (5mm) 04160042
96 AJ KESİCİ-2 (L) (5mm) 04160042G
97 AJ PISTON (5mm) 0416008
98 AJ BAHAR 5mm 0106010
99 AJ PUSHER 5mm 0416012
100 AJ PUSHER 5.5mm 0416012-2Y
101 AJ INSERTION REHBERİ (5mm) 0416013
102 AJ INSERIYON KILAVUZU (5.5mm) 0416013-2y
103 AJ KESİCİ FRAMASI (5mm) 0416014
104 AJ 0416016
105 AJ SPRING 0416017
106 AJ KESICI FREZE (5mm) 0416018
107 AJ ROLLER 0416019
108 AJ LEVER (5mm) 0416020

İletişim bilgileri
Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited

İlgili kişi: Sandy

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

.